Healthypharm | Paracetamol & vit C 10sach

Healthypharm | Paracetamol & vit C 10sach

Healthypharm
€ 4,25
Inclusief belasting
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets.

Omschrijving

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen van het geneesmiddel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per  sachet.  De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: aspartaam (E951), citroenaroma,  citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551). 
 
Gebruik:
Volwassenen: 
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. 
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen. 
Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken.
Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering worden toegediend. 

Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren. 
In geval u merkt dat Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder van het geneesmiddel: 
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 
08-2014

Productdetails

787222
18 Items
Nieuw product

Reviews

Nog geen beoordelingen
Product aan wensenlijst toegevoegd
Producten zijn toegevoegd om te vergelijken

Wanneer je doorgaat met browsen, dan ontvang je eerlijke, homemade, biologische COOKIES!

Lees meer >